Potrebuješ poradiť? +421 949 805 187

ŠVP – FARMA

Š

Všeobecné info o eventoch ŠVP – FARMA
Eventy pod názvom Škola v prírode prinášajú záujemcom množstvo prednášok a programu pre deti aj dospelých. Nie vždy je možné prírodu priniesť priamo medzi nás na ŠVP. Pochopiteľne je jednoduchšie pozvať vás medzi chovateľov, ako sťahovať na Školu v prírode celé farmy. Ide o eventový doplnok tém, ktoré na mega evente škola v prírode nie je jednoduché realizovať. Zároveň ide o možnosť si samostatne alebo so svojimi deťmi užiť výlet na farmy a ranče Slovenska.

Cieľ
Cieľom farmárskych eventov je, aby sme spoločne spoznali život na farmách, ktorý poniektorí poznajú aj zo svojich domovov a iní len z televíznej obrazovky. Postupne predstavíme rôzne zvieratá, či už domáce, voľne žijúce ale aj tie ktoré u nás v domácich lesoch bežne nestretneme.

Kto
Na eventy sú pozvaní kešeri, ale rovnako sú vítaní aj rodinný príslušníci, kamárati či známi.

Cena
Eventy ako samostatné stretnutia nie sú spoplatnené. Mnoho fariem si však vstupné vyberá, aby pokryli náklady spojené s chovom zvierat. Kde to bude možné, budeme platiť zvýhodnené vstupy ako vopred ohlásená organizovaná skupina pod OZ Permoníci, čo je občianske združenie pre kešerov práve na takéto akcie.

Značky:

Related Posts

Comments

comments