Potrebuješ poradiť? +421 949 805 187

hhh

MEGA eventy Kešeriáda 2019 a Škola v prírode organizuje SimonCooper.sk (ďalej Simon Cooper) spolu s dobrovoľníkmi a členmi OZ Permoníci.

Simon Cooper začal spoznávať svet Geocachingu na konci roka 2012. Zorganizoval viac ako 50 vlastných eventov a je ownerom 260. kešiek vrátane LAB keší určených pre MEGA eventy.
Medzi najznámejšie eventy z dielne Simon Cooper okrem MEGA eventov patria CITO eventy Prikrmovanie vtáctva, Geostanovačka, Vedomostné kvízy, séria Backstage.
Počet logov účasti na jeho eventoch prekročil 3.000 návštevníkov zo 17. štátov sveta. Z toho je veľké množstvo rodín pod jedným hráčskym nickom práve z dôvodu, že množstvo eventov je tématicky určených pre rodiny s deťmi.
Na vlastných keškách má viac ako 40.000 logov s nálezmi a zalogoval viac ako 10.000 nálezov kešiek a účasti na eventoch vo viac ako 20. štátoch.

Spoluownerský podiel má na ďalších desiatkach eventoch a stovkách kešiek nielen na Slovensku.

Súkromie… Simon sa narodil ako čechoslovák v meste Nitra, srdcom košický východniar, hrdý otec gymnazistky Natálie, skutočným menom Peter. Pseudonym vznikol na základe “Šimon/Simon/Simeon zvaný Peter, aramejsky Kéfas, tj skala”.
Ako organizátor v minulosti zabezpečoval mediálne súťaže, hudobné koncerty, besedy, tábory. Dlhoročne spolupracoval ako školiteľ, obchodný zástupca pre média a grafik s významnými spoločnosťami na slovenskom trhu. Medzi ne patria najväčší prevádzkovatelia internetových portálov, celoslovenský denník, regionálne rádia, súkromná televízia, automobilka, papierne a ďalší významní hráči v súkromnom sektore.

Kešerské štatistiky nájdeš aj na Project-GC