Moje tričko

Marcel z malého mesta si nechal u Recoila páliť SWG. Páčili sa mu natoľko, že to chcel mať aj na tričku. Mal motív, má svoj nick a vie akej farby tričko / mikinu / šiltovku / tašku…. chce.

Marcel sa rozhodol podrobne opísať svoju predstavu vo formulári nižšie a keďže chcel viac ako len svoj nick na tričko pridal aj prílohy.

On vedel, že chce čierne XL tričko, vpredu motív, ktorý neporušuje autorské práva (vzdal sa teda loga automobilky Mercedes) a pridal prílohu na ktorom je silueta lietadla s nočnou oblohou. Na chrbát chcel svoj nick pod ktorým je známy vo svete Geocachingu a kód, ktorý nemal a teda nás požiadal o pridelenie.

Marcel nemyslel len na seba, ale rozhodol sa obdarovať aj svoju priateľku Boženu. Božka mala rada mikiny s kapucňou a klokaním vreckom. Vybral jej tmavozelenú, lebo sa skvele hodí na ich turistické výlety. Zvolil veľkosť M. Na prednú stranu si vybrala motív vysmiateho medveďa a obrázok pripojili, na chrbát text svojho nicku a tiež trekovací kód.

Marcel s Božkou vypísali formulár nižšie pre nezáväznú objednávku a ešte v ten deň im prišiel náhľad ako môže ich tričko a mikina vyzerať. Odpoveď obsahovala aj cenovú ponuku a termín realizácie. Ponuka sa im páčila a tak na email odpovedali ako na záväznú objednávku. Uhradili vopred dohodnutú sumu na základe faktúry prevodom do Tatra Banky a keďže úhrada nabehla okamžite, objednávku sme bezodkladne realizovali.

Marcel nám napísal v utorok poobede, v ten deň to aj schválil, uhradil a štvrtok si balíček prebral z rúk tety poštárky.

Marcel z malého mesta bol spokojný. Buď ako Marcel.

Priemerná cena za tričko na mieru sa pohybuje v cene okolo 13 € jednostranne a 15 € obojstranne.

Tak, poď na to a píš:

  •  
X