Bratislava – Staré Mesto

811 05, Lermontovova 3

Otázky a odpovede

Prosím, prečítaj si otázky a odpovede skôr ako nás kontaktuješ

Čo znamená megáč a geocaching?

Slovo megáč je hovorové slovo pre geocachingové eventy so statusom MEGA na Slovensku a Česku. Geocaching je celosvetová outodoorová hra o ktorej viac nájdeš na iných stránkach alebo priamo na webe geocaching.com

Môžete mať v ponuke logá Geocaching, CITO a Signal?

Produkty predávame na základe platnej licencie a schválenia. Ide o značky Gecoacaching®, The Cache In Trash Out® (CITO) a The Signal The Frog®, ktoré sú registrované ochranné známky Groundspeak, Inc. DBA Geocaching. Predávané s povolením.

Môzem si zakúpiť veci, aj keď nie som kešer?

Samozrejme, sme online obchod a možnosť zakúpenia produktov nie je viazaná na registráciu na stránkach geocaching.com.

Môžem vrátiť tovar, ak mi nevyhovuje?

Samozrejme. Tovar je možné vrátiť nepoužívaný bez udania dôvodu do 14 dní od zakúpenia. Neplatí to však pre tovar vyrobený na mieru, čo je napríklad tričko s tvojim alebo už aktivovaným trekovateľným kódom, tiež nie je možné vrátiť tovar, kde si si dal vyrobiť svoju vlastnú grafiku, kde je umiestnený tvoj nick a podobne. Peniaze za sa vracajú len za nepoškodený, nenosený, neznečistený a nepouživaný tovar, ktorý nám odošleš na našu adresu. Výmena tovaru je samozrejme možná, ak ti nesadla veľkosť,platí však vyššie napísané, že nevzťahuje sa to pre objednávky na mieru. Prosím, pred objednávkou si pozri tabuľku rozmerov a ber do úvahy uvedenú odchýlku.

Nemám trackovací kód, ale chcem.

Trackovacie kódy samostatne NEPREDÁVAME. Ak kód nemáš a chceš môžeš si vybrať z ponuky v položke trackovacie kódy, ale platí základná zásada: kódy s prefixom SC je možné uplatniť len pre odevy týkajúce sa MEGA eventov Škola v prírode a kódy s prefixom KE pre MEGA eventy Kešeriáda. V budúcnosti pripravujeme aj ďalšie, ale aktuálne to funguje takto. Vysvetlenie je jednoduché a to spočíva v licenčných poplatkoch. Cena, ktorá je uvedená pri trekovacích kódoch je cena za samotnú výrobu, nie za kód. Ten dostaneš pri objednávke zadarmo. Ak kód už máš vlastný a chceš ho umiestniť na vybrané oblečenie stačí, ak ho pri objednávke napíšeš. Tvoj existujúci kód však nemôžeme zaradiť na veci s Logom Geocaching, CITO a Signal. Môže však byť umiestnený na akýchkoľvek ďalších odevoch.

Je možný odber a nákup aj na eventoch?

Určite. Sme ľudia, ktorí sa eventov zúčastňujú a po dohode je možný aj osobný odber. Ak sa však nedostavíš a tovar si neprevezmeš, bude ti odoslaný, pretože nemáme chuť sa nahánať pre pár centov, ktoré chceš ušetriť za poštovné. Predaj vybraného tovaru je možný na väčších eventoch a nákup je možný primárne v hotovosti na základe čoho ti bude vystavený doklad z registračnej pokladne. Platbu kartou na mieste zatiaľ neplánujeme.

KONTAKT

Email: Info@megac.sk
Telefón: +421 904 472 618 (len pre objednávky)

Alebo ma kontaktuj cez messeneger – FB profil Simon Cooper.

Sídlo:
Simon Cooper & Labuťka, s.r.o.
Lermontovova 3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Slovakia

IČO: 525 69 616
DIČ: 2121077926
IČ DPH: SK2121077926
Zapísaná V Obchodnom Registri Bratislava I, Odd. Sro, Vložka č. 139891/B

Orgán dozoru:
Slovenská Obchodná Inšpekcia (SOI)
Inšpektorát SOI Pre Bratislavský Kraj
Bajkalská 21/A, P. O. Box Č. 5, 820 07 Bratislava 27
Telefón: +421 2 5827 2172, +421 2 5827 2104
Fax: +421 2 5827 2170
E-Mail: ba@soi.sk