Cart

Škola v prírode Liptovská Mara

V roku 2018 a stretávame v kempe na Liptovskej Mare a opäť prinášame deťom aj dospelým množstvo zaujímavého programu.
V piatok začneme hrami medzi ktorými nebuä chýbať ani rodinné súťaže ako skákanie vo vreci, preteky na choduliach, plážový volejbal, badminton a podobne.
Prvý subevent, ktorý nás čaká je SVP-koliečkofil na ktorom sa naučíme množstvo zaujímavých informácií o zberateľských drievkach, u nás známych ako SWG. Event z dielne Toudyho nám predstaví aj jeho osobnú najväčšiu zbierku na Slovensku, ktorá obsahuje viac ako 5300 výlučne slovenských drievok.
Po večeri a voľnom programe napríklad na vode nás čaká nočná hra od ulovo teamu, ktorá nás prevedie cez pláž na Liptovskej Mare s pútavými úlohami pre deti aj dospelých.

V sobotu, v deň MEGA eventu Škola v prírode – Liptovská Mara nás čaká množstvo prednášok z ktorých spomenieme napríklad včelárov, rybára, Múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva nás poteší prednáškou o Chránených oblastiach Liptova a život v domoch z prírodných materiálov nám predstaví ich staviteľ Jozef.
Hodninka s reviewerom spustí množstvo otázok, ale aj odpovedí v podaní Michala za nickom FroggyBearReviewer.

Deti si prídu na svoje v Kids zóne, kde ich čaká nafukovací hrad, lodičky, trampolíny, detský bazén. V okolí nájdu detské preliezky, šmkýkalky a samozrejme mnoho súťaži, kde sa postavia voči ďalším deťom alebo budú rodinné a teda zapoja aj svojich rodičov.

Aj tento rok sme pre veľký úspech zapojili rodinky s deťmi na sadenie kvietkov, ktoré si deti zasadia a vezmú v kvetináči domov. Novinku, ktorú prinášame je stavanie krmítok a vtáčich búdok, do ktorých zapojíme 50 rodín. Samozrejme, aj krmítka si deťúrence vezmú domov.

Popri tom všetkom na vás čakajú LAB KEŠKY v areáli a na pláži.

Nezabúdame ani na voduchtivých a pripravili sme si súťaže na vode, ale čaká nás aj plavba po Liptovkej Mare na lodi Mária. Podvečer si spestríme vedomostným kvízom, talentovým vystúpením kešerkých detí a pred zotmením nám do tanca zahrá a zaspieva country/folková kapelka Montana.

V nedeľu ráno nás čaká CITO event o ktorom informácie doplníme.

Tagged under:

Simon Cooper

Organizátor:

Simon Cooper & friends

a

Občianske združenie Permoníci

Bratislava


info@megac.sk

profil

Log in

Košík