Cart

Organizátori

Eventy Škola v prírode vyšli z dielne ownera pod nickom SimonCooper.sk.
To je ten kto si to celé vymyslel, vzal na svoje ramena kompletnú organizáciu, zabezpečoval program, šedivel z toho, ale hlavne sa tešil s vami, ak ste odchádzali s dobrými pocitmi z eventov.

Vzhľadom na rozmanitosť programu bola vždy vítaná pomoc a rady skúsených ownerov či dobrovoľníkov.

Prvý ročník, sa uskutočnil v Kysaku.
Cooperovou pravou rukou bol kešer Dyjoniz a spoločne vám pripravili program, ktorý sa podľa slov atmosférou nepodarilo prekonať.
S radosťou sme prijali nápady a pomoc ďalšíc ownerov v čase, keď podmienky o viacerých eventoch boli menej pritahnuté za vlasy.
Nočnú hru nám pripravil Latzi, Tajomstvo Hornáru, tj T5 na lodičkách a s následným šplhaním pod most vyšlo z dielničky Bajuz123, o T5 lezecký event na krásnej Jánošíkovej bašte sa postaral Dyjoniz a o SWG event Fruitik s priateľmi.

Druhý ročník sa konal v Slovenskom raji. Obrovským prínosom bola Maťka19, ktorá aj napriek úbohým chudákom, tj ľudí z vlastných, kešerských radov z hlavného mesta, ktorí nám poslali na event ŠVP kontrolu zo Slovenskej obchodnej inšpekcie a daňovákov to zvládla vysoko profesionálne. Tí pochopiteľne nezistili žiadne pochybenia a event sa konal ďalej bez toho, aby ktokoľvek o problémoch, ktorým chudáci chceli uškodiť vôbec vedel. O subeventy sa postarala Algolka, ktorá nám pripravila T5 event na skale, do Dobšinskej ľadovej jaskyne nás pozvala Angie6790 a s CITO eventom nás potešil PavelSekerak.

Tretia Škola v prírode sa pýšila ikonkou MEGA a uskutočnila sa v kempe v Tatranskej Lomnici.
Už samotná ikona, ktorú sme získali dávala tušiť, že program bude pestrejší, a to si žiada aj viac ľudí ochotných pomáhať. Medzi priamych spoluownerov sa však zaradila rodinka z Oravy známa pod nickom ulovo team, ktorý pripravili krásnu nočnú hru, geJulie si vzala na starosť všetky tie potrebné papierovačky ako s úradníkmi, tak aj všetko okolo financií a následne sa namakala pri behaní Algolka nám opäť pripravila veľmi pekný, lezecký program a množsvo veci pre deti.
Medzi výrazné osoby na prvom megáči boli ďalej FRUlTIK a Markol., ktorí spoločne pripravili lab kešky a iektoré hry. Priatelia Mark0, anaconda.marian, Škorpióni a tím z Komjatnej a samozrejme ďalší nám výrazne pomáhali ako dobrovoľníci.

Štvrtá škola sa koná s malými obmenami a v oraganizatorskom tíme okrem Coopera ostal ulovo team, geJulie a pomocnú ruku ponúkol aj PD-Scout.

No a piata škola… Možno ste si všimli, možno nie, ale primárne sa to točilo okolo ľudí z pomerne blízkeho okolia, kde sa event konal a potom sa opakujú ľudia pre ktorých diaľka je len výlet.
V podstate asi len Cooper vie, kde bude ten ďalší, o čom bude a v podstate už aj s kým.
Máme za sebou Košický, Prešovský, ale aj Žilinský kraj, ale nie je tajomnstvom, že to bude kraj, kde sa Škola v prírode ešte nekonala. V každom prípade k tomu nesmie chýbať podpora a záujem kešerov a samozrejme zdravie nás všetkých. Tak si teda prajeme, aby sme vám mohli naďalej prinášať úsmev a spokojnosť do vašich tvári.

V pozadí krásnych vecí vždy stojí niekto koho možno nevidíte, ale jeho meno je pre nás, organizátorov veľmi dôležité. Je to LesMarco, ktorý nás svojim krásnym výpalom na drievkach známych ako SWG teší od prvého ročníka nepretržite.

Dobrovoľníkov rád predstavíme postupne na týchto stránkach.

Zhrnutie najvýraznejších spoluownerov a pomocníkov – kto odkiaľ, kde :)
V zátvorke je lokalita, kde pomáhali.

Simon Cooper (owner)

Algolka – okr. Kosice-okolie (Slovenský raj, Vysoké Tatry)
anaconda.marian – Levice (Vysoké Tatry, Liptovská Mara)
Angie6790 – Dobšiná (Slovensky raj)
Bajuz123 – Košice (Kysak)
Dyjoniz – Košice (Kysak)
FRUlTIK – Bratislava (Vysoké Tatry)
geJulie – Bratislava (Vysoké Tatry, Liptovská Mara)
Latzi – Košice (Kysak)
Mark0 – Trnava (Vysoké Tatry)
Markol. – Martin (Vyoké Tatry)
Maťka19 – Dolný Kubín (Slovenský raj)
PavelSekerak – Liptovsky Mikuláš (Slovenský raj, Liptovská Mara)
PD-Scout – Prievidza (Liptovská Mara)
Škorpióni a skvelý tím – Komjatná (Vysoké Tatry)
ulovo team – Trstená (Vysoké Tatry, Liptovská Mara)

Článok bude priebežne aktualizovaný.

Tagged under:

Simon Cooper

Organizátor:
Simon Cooper
pod záštitou samého seba a papierovo s:
Občianske združenie Permoníci
Bratislava, Landauova 10. IČO: 51272041
E-mail:

info@megac.sk


Generálny sponzor:
Geocaching HQ
837 N 34th St #300, Seattle, WA 98103
USA
Web: http://geocachinghq.com

Log in

Košík